Про iнiцiативу

staticimgtextНове поколiння украiнцiв

Останні кілька років стали переломним періодом для України, і сьогодні кожен із нас покладає великі надії на майбутнє нашої держави. Будувати його будемо всі ми — свідомі українці, а також наші діти: ті, які вже виховуються в наших сім’ях, і ті, які поки ще перебувають в животиках у мам.

Щасливе сьогодення і майбутнє країни забезпечить тільки здорова і розумна нація! Донести цю думку до кожного й покликана наша ініціатива.

Мета «Нового покоління українців» — цілеспрямована реконструкція українського суспільства задля покращення якості життя як кожного окремого громадянина, так і всієї країни загалом. Нам давно варто переглянути свої цінності, замислитися над важливими питаннями. Чи правильно ми живемо? Що можемо ми зробити сьогодні, щоб гарантувати гідне майбутнє прийдешнім поколінням? Людську поведінку можна спрямувати як у деструктивне, так і в конструктивне русло. «Нове покоління українців» спрямовує свої думки, знання і дії у конструктивне русло і вчиться отримувати від них максимальну користь для себе та суспільства.

Українці мають невичерпний потенціал для розвитку; наші землі вражають своєю родючістю, ліси — різноманіттям зелені та живності. Проект «Нове покоління українців» пропонує новий, сміливий курс розвитку нашої нації, прийняття якого спричинить повне оновлення культури, способу життя і мислення українців, а також природи нашої держави.

Ми не обіцяємо українцям змін — ми даємо чітке керівництво до дії, прості у виконанні поради на кожен день і опис того, чого реально може досягти кожен із нас, прислухавшись до них. В рамках «Нового покоління українців» ми покажемо вам, що берегти природу і дбати про ваше здоров’я та здоров’я ваших малюків так само просто, як насолоджуватися печивом «Марія» TM Yarych! Ми будемо розвиватися, підвищувати культуру спілкування і вчитися гарним манерам. Ми допомагатимемо старшим та один одному. І разом ми змінимо Україну на краще!