Новини

КФ «Ярич» планує закінчити роботи з реновації львівського скейт-парку в квітні 15

У 2014 році ТОВ «Кондитерська фабрика «Ярич» виступило з соціальною ініціативою провести реновацію єдиного у Львові безкоштовного скейт-парку, що знаходиться на вулиці Винниченка, 4. На даний момент ведуться фінальні роботи. Компанія планує провести урочисте відкриття оновленого майданчику в кінці квітня.

Перше відкриття львівського скейт-парку відбулося майже 6 років тому. У 2014 році в рамках соціальної кампанії «Відновимо спортивний майданчик разом» управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради та Кондитерською фабрикою «Ярич» були розпочаті роботи з реновації майданчика.

«Для того щоб стимулювати молодь вести здоровий спосіб життя, в місті повинна розвиватися відповідна інфраструктура ? від ігрових майданчиків для молодих львів’ян до спеціалізованих спортивних. Спільна задача для міської влади, бізнесу та суспільства ? об’єднати зусилля для створення, відновлення та збереження на вулицях і в парках нашого міста доступних майданчиків. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені ? я маю на увазі масштабну роботу з реновації парку на вул. Винниченка, проведену в 2014-2015 роках Львівською міською радою спільно з Кондитерською фабрикою «Ярич», ? говорить начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Зокрема, була проведена реконструкція всіх елементів і замінено все поверхневе покриття конструкцій. За попередніми даними, вартість робіт склала 60 000 грн. На даний момент ведеться завершальний етап реконструкції: на території майданчика наносяться тематичні графіті, встановлюється інформаційний щит